Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Yenişehir ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat da aynı özen gösterilmeden yapılırsa buzdolabı yanlış taşınırsa kapağı ezilebilir yada motoru zarar görebilir. Eşyalarına sık ve kolay erişime ihtiyaç duyan müşteriler için mükemmeldir. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT ev taşıma öncesi eşyaları kendi personeli ile paketleme yaptıkdan sonra taşımasını ve nakliyesini yapmaktadır. Nakliyat firmasından beklentilerinizi, istediklerinizi net bir şekilde ifade edin.

Kurumsal Mıdır?

Profesyonel destek alarak kolayca taşının. Tüm eşyalarınızı deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız ile kaliteli ve garantili olarak taşıyoruz. Kaliteli bir mobilya yada yeni alınmış bir mobilyayı hiç kimse amatör kişilere söktürüp montajı yada demontajını yaptırmaz. Şehiriçi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde minimum 6 maksimum 10 parça eşyanızı taşıyabiliyoruz.

Sektörde asansörlü nakliyat hizmetini veren ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT kurumsal bir firmadır. Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çeşitli taşımacılık işleri gerçekleştirdik. Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacak mesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir. Nakliye firmaları her geçen yıl birbirinden farklı özellikler ile faaliyet sürdürmektedir.

Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Eşyalarınızın özenli bir şekilde taşınmasını, montaj işlemlerini, sevkiyat işlemlerine firma çalışanlarımız profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Çok katlı binalardan kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan asansörlü sistem, firmamız bünyesinde bulundurulmaktadır. Taşınmaya karar verdiğinizde ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız ile iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Şehir içi ile şehirler arası hizmetini bir birinden ayırt etmek lazım. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız sigortalı taşımacılık kapsamıyla, siz değerli müşterilerimizin tüm haklarını koruma altına almaktadır.

Ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir. Her gün topluluklarımıza hizmet ettiğinizi ve profesyonellikle sunulan kaliteli hizmeti hak ettiğinizi biliyoruz. Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Türkiye deki en iyi taşıma şirketlerinden biri olarak adlandırmaktan gurur duyuyoruz.

Paketlendirmesi Nasıl?

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0