Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Yenişehir ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT Paketlendirmesi Nasıl?

Alanında uzman ve güvenilir kadromuz ile tüm eşyalarınızı istediğiniz yere belirli bir plan çerçevesinde sistemli olarak taşımaktayız. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamıza Türkiye genelinde ilgi oldukça fazladır. Parsiyel taşımacılıkta aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı taşımaktayız.

Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat ihtiyacınızda bizimle irtibata geçerek merak ettiğiniz soruları sorabilir, sitemizde yer alan müşteri referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Evden ev nakliye persenli çok hızlı bir şekilde sökme takma kapaklarına numara verme gibi işleri her gün yaptığından bir maranagozdan montaj ve demoantaj konusunda daha tecrübelidir. Bunu sağlamak adına çalışanlarımızla doğru ve koordineli şekilde hareket etmekteyiz. Eşya sayımını müşterinin eşyalarının açıkta kalmaması için doğru bir şekilde alıyoruz.

Taşınmanın kolaylaşması ve güvenliği açısından kırılacak ürünler sıkıca sarılmalı ve gerekli koruyucu malzemeler kullanılmalıdır. Eşyalarınızın özenli bir şekilde taşınmasını, montaj işlemlerini, sevkiyat işlemlerine firma çalışanlarımız profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir. Nakliye firmaları her geçen yıl birbirinden farklı özellikler ile faaliyet sürdürmektedir.

ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT ev taşıma öncesi eşyaları kendi personeli ile paketleme yaptıkdan sonra taşımasını ve nakliyesini yapmaktadır. Taşıma işlemlerinde sigortalı taşımacılık oldukça önemlidir. Yüksek katlı apartmanlardan ve ofislerden kolay bir şekilde taşımanız, asansörlü sistem sayesinde artık oldukça kolay. Çok katlı binalardan kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan asansörlü sistem, firmamız bünyesinde bulundurulmaktadır.

ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firma çalışanlarımız evden eve nakliyat konusunda her türlü bilgi ve deneyime sahip kişilerden oluşturulmuştur. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Kaliteli bir mobilya yada yeni alınmış bir mobilyayı hiç kimse amatör kişilere söktürüp montajı yada demontajını yaptırmaz.

Eşya Depolama

ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Taşınma talebinizi firmamıza ilettikten kısa süre içerisinde uzman ekspertiz ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur. Firmamız ambalaj malzemeleri konusunda çok hassas olup A kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktadır.

Eşya Depolama

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0