Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Orhangazi ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT Şehirler arası Nakliyat

Eşya sayımını müşterinin eşyalarının açıkta kalmaması için doğru bir şekilde alıyoruz. Eşyalarınıza kendi eşyalarımız kadar özen gösterip, sevkiyat işlemlerini güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Eşyalarınıza zarar vermeden özenli bir şekilde araçlarımızın içerisinde yerleştirmekteyiz. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken geri kalan her şeyi, işinde uzman çalışanlarımız halleder. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız gerçekleştirmiş olduğu tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde hizmet sunmaktadır.

Taşınmada eşyalarınızın zarar görmemesi için ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamızı tercih edebilirsiniz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız kurulduğumuz günden bugüne kurumsal olarak Bursa Orhangazi'de hizmet veren başarılı bir nakliyat firmasıdır. Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli bir mobilya yada yeni alınmış bir mobilyayı hiç kimse amatör kişilere söktürüp montajı yada demontajını yaptırmaz.

Nakliye firmaları her geçen yıl birbirinden farklı özellikler ile faaliyet sürdürmektedir. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız sigortalı taşımacılık kapsamıyla, siz değerli müşterilerimizin tüm haklarını koruma altına almaktadır. Çok katlı binalardan kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan asansörlü sistem, firmamız bünyesinde bulundurulmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi, sökülmesi ve kurulumunun yapılması uzmanlık gerektiren bir iştir.

Taşımacılık konusunda yıllarını vermiş deneyimli ve kurumsal evden eve nakliyat firmamız ile hizmet sunuyoruz. Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız randevu sistemi ile çalışmaktayız. Eşya yoğunluğunuza göre nakliyat aracımızı ayarlıyoruz ve taşınma günü profesyonel çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz.

Özellikle son dönemde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle personellerimizin, araç gereçlerimizin aynı zamanda bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın sterilizasyonu dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bunu sağlamak adına çalışanlarımızla doğru ve koordineli şekilde hareket etmekteyiz. Taşınma sürecinde uzman bir firmadan destek almalısınız. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız iş tecrübesine dayanarak tüm süreci kendi yönetmektedir.

ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız siz değerli müşterilerimizin, evden eve nakliyat işlemlerinde kullanmış olduğu asansörlü sistem ile kolay bir şekilde taşımanızı amaçlamaktadır. Taşıma işlemlerinde sigortalı taşımacılık oldukça önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için alanında uzman ekiplerimiz ile çalışıyoruz. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0