Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Nilüfer ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası nakliyat fiyat araştırması yapmak zaman alır ve oldukça sancılı bir süreçtir kendinizi yormayın Müşterilerimizin memnuniyeti için alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız. Parça eşya taşımacılığı yapan firmamız ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT ile eşyalarda çizilmelerini önlemek için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra kendi kamyonlarımız ve sigortalı personelimiz ile taşıma ve nakliyat yapıyoruz. Profesyonel bir şekilde nakliyat hizmeti sunan firmamızda, teknolojik birçok ekipmanı bulabilirsiniz.

Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Evden eve nakliyat süreci uzman bir firmadan destek almak eşyalarınızın güvenliği için oldukça önemlidir. Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Varış yerinde yeniden eşyalarınızın montajı yapıldıktan sonra taşıma işi imzalı onay alındıktan sonra sonlandırılır.

Asansörlü sistemi kurarken, tüm güvenlik önlemlerini alarak bu sistemi kullanıyoruz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT ile asansörlü nakliyat zahmetsiz ve sorunsuz çevre önlemleri alınarak operatör eşliğinde yapılmaktadır. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız sigortalı taşımacılık kapsamıyla, siz değerli müşterilerimizin tüm haklarını koruma altına almaktadır.

Evden eve nakliyat paketlemeli bütün olarak evi taşıma, nakliyesi, mobilya sökme ve yeni yerde kurulum olarak yapılan komple bir iştir. Taşınma sürecinde uzman bir firmadan destek almalısınız. Kırılma çizilme kaybolma gibi zararların ortaya çıkmaması için taşınma öncesinde paketleme önem arz etmektedir. Uygun fiyatlı taşıma hizmetleri arasında ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT olarak alanında en başarılı çözümleri sizlere sunuyoruz.

Eşya sayımını müşterinin eşyalarının açıkta kalmaması için doğru bir şekilde alıyoruz. Firmamız ambalaj malzemeleri konusunda çok hassas olup A kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Dış cepheye kurulan en fazla 56 metre olan asansörlü taşıma vinçi ile eşya taşıma şekli asansörlü evden eve nakliyat şeklidir. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız iş tecrübesine dayanarak tüm süreci kendi yönetmektedir.

Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma, hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT kesinlikle yaşanmamaktadır. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Eşya yoğunluğunuza göre nakliyat aracımızı ayarlıyoruz ve taşınma günü profesyonel çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0