Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Nilüfer ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT Ofis Taşıma

Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken geri kalan her şeyi, işinde uzman çalışanlarımız halleder. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat ihtiyacınızda bizimle irtibata geçerek merak ettiğiniz soruları sorabilir, sitemizde yer alan müşteri referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde nakliyat hizmeti sunan firmamızda, teknolojik birçok ekipmanı bulabilirsiniz. Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz.

Ofis Taşıma

Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Bursa Nilüfer evden eve nakliyat hizmeti oldukça zor ve meşakketli bir süreçtir. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır.

Özellikle son dönemde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle personellerimizin, araç gereçlerimizin aynı zamanda bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın sterilizasyonu dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT, müşterilerini memnun etmeyi kendine amaç edinmiştir. Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacak mesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.

Taşınmada eşyalarınızın zarar görmemesi için ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamızı tercih edebilirsiniz. Çok katlı binalardan kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan asansörlü sistem, firmamız bünyesinde bulundurulmaktadır. Nakliye esnasında, eşyalarınızın düzgün bir biçimde taşınacağından, yerleştirme sırasında da, gerek eşyalarınıza, gerekse kapı ve duvar gibi alanlara zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT ev taşıma öncesi eşyaları kendi personeli ile paketleme yaptıkdan sonra taşımasını ve nakliyesini yapmaktadır.

Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Nakliye firmaları her geçen yıl birbirinden farklı özellikler ile faaliyet sürdürmektedir. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir. Evden eve nakliyat da aynı özen gösterilmeden yapılırsa buzdolabı yanlış taşınırsa kapağı ezilebilir yada motoru zarar görebilir.

Taşımacılık konusunda yıllarını vermiş deneyimli ve kurumsal evden eve nakliyat firmamız ile hizmet sunuyoruz. Evden ev nakliye persenli çok hızlı bir şekilde sökme takma kapaklarına numara verme gibi işleri her gün yaptığından bir maranagozdan montaj ve demoantaj konusunda daha tecrübelidir. Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Varış yerinde yeniden eşyalarınızın montajı yapıldıktan sonra taşıma işi imzalı onay alındıktan sonra sonlandırılır.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0