Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Nilüfer ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT Nasıl Yapılır?

Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız iş tecrübesine dayanarak tüm süreci kendi yönetmektedir. Şehiriçi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde minimum 6 maksimum 10 parça eşyanızı taşıyabiliyoruz. Ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir.

Nedir?

ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT ile asansörlü nakliyat zahmetsiz ve sorunsuz çevre önlemleri alınarak operatör eşliğinde yapılmaktadır. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken geri kalan her şeyi, işinde uzman çalışanlarımız halleder. Eşya taşıma esnasında çevre güvenliği ve çalışanlarımızın da güvenliği bizim sorumululuğumuzdadır. Nakliye firmaları her geçen yıl birbirinden farklı özellikler ile faaliyet sürdürmektedir.

Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bursa Nilüfer'de evden eve nakliyat hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getirmiş olduğumuz firmamızda, müşterilerimizin haklarını korumak adı altında birçok özellikleri sunmaktayız.

Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma, hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT kesinlikle yaşanmamaktadır. Uygun fiyatlı taşıma hizmetleri arasında ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT olarak alanında en başarılı çözümleri sizlere sunuyoruz. Ofis eşyası, ev eşyası, yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz.

Hangi Sistemi Kullanır?

Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermek için uzman ekiplerimiz ile taşımacılık işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Eşya yoğunluğunuza göre nakliyat aracımızı ayarlıyoruz ve taşınma günü profesyonel çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız kurulduğumuz günden bugüne kurumsal olarak Bursa Nilüfer'de hizmet veren başarılı bir nakliyat firmasıdır.

ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT, müşterilerini memnun etmeyi kendine amaç edinmiştir. Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Sektörde uygun ücretlerde kaliteli hizmet alabileceğiniz öncü bir firmayız. Eşyalarınızın paketlenmesi, sökülmesi ve kurulumunun yapılması uzmanlık gerektiren bir iştir.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0