Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Karacabey ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT Şehir İçi Nakliyat

Eleman seçimi evden eve nakliyat da çok önemlidir. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT İstanbul’un en kalabalık semti olan Bursa Karacabey'de nakliyat hizmeti sunmaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çeşitli taşımacılık işleri gerçekleştirdik. Evden eve nakliyat da aynı özen gösterilmeden yapılırsa buzdolabı yanlış taşınırsa kapağı ezilebilir yada motoru zarar görebilir.

Eşyalarınızın özenli bir şekilde taşınmasını, montaj işlemlerini, sevkiyat işlemlerine firma çalışanlarımız profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi, sökülmesi ve kurulumunun yapılması uzmanlık gerektiren bir iştir. Şehirler arası nakliyat fiyat araştırması yapmak zaman alır ve oldukça sancılı bir süreçtir kendinizi yormayın

ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız uzun zamandır sektörde taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat paketlemeli bütün olarak evi taşıma, nakliyesi, mobilya sökme ve yeni yerde kurulum olarak yapılan komple bir iştir. Müşterilerimizin memnuniyeti için alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız. Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur.

Asansörlü sistem evden eve nakliyatlar da en çok tercih etmiş olduğumuz ve kullanmış olduğumuz yöntemlerden bir tanesidir. Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma, hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT kesinlikle yaşanmamaktadır. Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Zahmetli ve zorlu süreçte sizlere en kaliteli ve uygun profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız kurulduğumuz günden bugüne kurumsal olarak Bursa Karacabey'de hizmet veren başarılı bir nakliyat firmasıdır. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Çok katlı binalardan kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan asansörlü sistem, firmamız bünyesinde bulundurulmaktadır. Varış yerinde yeniden eşyalarınızın montajı yapıldıktan sonra taşıma işi imzalı onay alındıktan sonra sonlandırılır. Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Parça eşya taşımacılığı yapan firmamız ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT ile eşyalarda çizilmelerini önlemek için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra kendi kamyonlarımız ve sigortalı personelimiz ile taşıma ve nakliyat yapıyoruz.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0