Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Karacabey ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT Paketlendirmesi Nasıl?

Parça eşya taşımacılığın diğer bir adı parsiyel taşımacılık olan bu hizmet müşterilerimize kargo taşımacılığı hizmeti verir. Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur. Şehirler arası nakliyat fiyat araştırması yapmak zaman alır ve oldukça sancılı bir süreçtir kendinizi yormayın Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz.

Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu gibi mühendislik gibi de özen gösterilmesi gereken bir iştir. Parça eşya taşımacılığı yapan firmamız ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT ile eşyalarda çizilmelerini önlemek için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra kendi kamyonlarımız ve sigortalı personelimiz ile taşıma ve nakliyat yapıyoruz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Asansörlü sistemi kurarken, tüm güvenlik önlemlerini alarak bu sistemi kullanıyoruz.

ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız taşınacağınız gün ve saat hakkında gerekli bilgileri talep etmektedir. Eşyalarınızın özenli bir şekilde taşınmasını, montaj işlemlerini, sevkiyat işlemlerine firma çalışanlarımız profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Profesyonel bir şekilde nakliyat hizmeti sunan firmamızda, teknolojik birçok ekipmanı bulabilirsiniz.

Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız. Dış cepheye kurulan en fazla 56 metre olan asansörlü taşıma vinçi ile eşya taşıma şekli asansörlü evden eve nakliyat şeklidir. Şehiriçi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde minimum 6 maksimum 10 parça eşyanızı taşıyabiliyoruz.

Ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir. Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamıza Türkiye genelinde ilgi oldukça fazladır.

Eleman seçimi evden eve nakliyat da çok önemlidir. Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma, hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT kesinlikle yaşanmamaktadır. Bursa Karacabey'de evden eve nakliyat hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getirmiş olduğumuz firmamızda, müşterilerimizin haklarını korumak adı altında birçok özellikleri sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çeşitli taşımacılık işleri gerçekleştirdik.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0