Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Karacabey ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT

Asansörlü taşıma olacaksa mutlaka sözleşmeye (asansörlü) yazdırın. Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde paketlenmeleri, kamyon veya kamyonetlerimize muntazam düzeli istiflenmesi ve daha güvenli nakledilmesi adına sökme işlemleri yetkili kadrolu personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Tüm depolama alanlarımızın güvenliği maksimum bir düzeydedir. Taşıma işlemlerinde sigortalı taşımacılık oldukça önemlidir.

Siz de profesyonel destek alarak rahat bir evden eve nakliyat hizmeti alın. Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Sizlere her zaman hizmet sunmaya hazırız. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız kurulduğumuz günden bugüne kurumsal olarak Bursa Karacabey'de hizmet veren başarılı bir nakliyat firmasıdır.

Ne Kadar Sürer?

ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız uzun zamandır sektörde taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Eşya sayımını müşterinin eşyalarının açıkta kalmaması için doğru bir şekilde alıyoruz. Evden eve nakliyat paketlemeli bütün olarak evi taşıma, nakliyesi, mobilya sökme ve yeni yerde kurulum olarak yapılan komple bir iştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Giyisiler için müşterilerimizin isteği doğrultusunda araç içinde dolap ve askılık bulundurularak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bizlerden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Özellikle son dönemde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle personellerimizin, araç gereçlerimizin aynı zamanda bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın sterilizasyonu dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bizlerden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Taşınmada eşyalarınızın zarar görmemesi için ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamızı tercih edebilirsiniz. Müşteri ayrımı evden eve nakliyat sektöründe yapmaksızın her müşterimizin eşyalarına verdiği kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Talep ettiğiniz hizmet, eşyalarınız için tam paketleme seçeneği ile birlikte ek hizmet olarak gelirse paketleme hizmeti ve malzemeler dahildir. Firma araştırırken dikkat Sizlerin stressiz, sorunsuz bir taşınma yapabilmeniz ve özellikle ilk defa taşınacaklar için önemli olan bazı hususları dikkatinize sunmak görevimiz, sizlerin ise bu hususlara dikkat edip, önem vermeniz menfaatinizedir.

Memnuniyetleri kadar şikayetlerin de yer aldığı geri dönütler size seçeceğiniz firma hakkında gerçekçi bilgiler verecektir. Firmamız Türkiye'nin her yerinden Uluslararası taşımayı kaliteli ve garantili olarak sunuyoruz. Eşya yoğunluğunuza göre nakliyat aracımızı ayarlıyoruz ve taşınma günü profesyonel çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. Şehirlerarası evden eve taşımacılık argümanında her zaman iyi birer hizmet vermek bizim güvenimizdir.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0