Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

Bursa Büyükorhan ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT Nedir?

Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir. Taşınma talebinizi firmamıza ilettikten kısa süre içerisinde uzman ekspertiz ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Sizlere her zaman hizmet sunmaya hazırız. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız kurulduğumuz günden bugüne kurumsal olarak Bursa Büyükorhan'de hizmet veren başarılı bir nakliyat firmasıdır.

Taşınmaya karar verdiğinizde ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Parça eşya taşımacılığı yapan firmamız ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT ile eşyalarda çizilmelerini önlemek için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra kendi kamyonlarımız ve sigortalı personelimiz ile taşıma ve nakliyat yapıyoruz. Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur. Tüm sökülmesi ve kurulması gereken mobilyalarınızı alanında uzman Marangoz Ustamız ile profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Hangi Sistemi Kullanır?

Profesyonel destek alarak taşınma sürecini kolaylaştırın. Misyonumuz müşterilerimize rock yıldızları gibi davranmak ve beklentilerini aşmaktır. Bu nedenledir ki, ucuz olsunda nasıl olursa olsun mantığından ziyade, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çeşitli taşımacılık işleri gerçekleştirdik.

Kurumsal Mıdır?

Adedi veya çokluğu ne olursa olsun parça eşyalarınızı deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız ile kaliteli ve garantili olarak taşıyoruz. Nakliyat firmasından beklentilerinizi, istediklerinizi net bir şekilde ifade edin. Sizlere her zaman hizmet sunmaya hazırız. Nakliye firmaları her geçen yıl birbirinden farklı özellikler ile faaliyet sürdürmektedir.

Öncellikle masa, dolap, kabin gibi mobilyaların alanında uzman marangozlarımız tarafından sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. Tüm eşyalarınızı deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız ile kaliteli ve garantili olarak taşıyoruz. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız taşınacağınız gün ve saat hakkında gerekli bilgileri talep etmektedir. ÖZÇAPANOĞLU NAKLİYAT firmamız sigortalı taşımacılık kapsamıyla, siz değerli müşterilerimizin tüm haklarını koruma altına almaktadır.

Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Profesyonel destek alarak kolayca taşının. Varış yerinde yeniden eşyalarınızın montajı yapıldıktan sonra taşıma işi imzalı onay alındıktan sonra sonlandırılır.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0